Sport




Partite
New York Islanders - New York Rangers 
Saturday 10 April 2021 01:00
Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 
Saturday 10 April 2021 01:20
Boston Celtics - Minnesota Timberwolves 
Saturday 10 April 2021 01:40
St Louis Blues - Minnesota Wild 
Saturday 10 April 2021 02:00
Arizona Diamondbacks - Cincinnati Reds 
Saturday 10 April 2021 03:40
Golden State Warriors - Washington Wizards 
Saturday 10 April 2021 04:10
Los Angeles Clippers - Houston Rockets 
Saturday 10 April 2021 04:10
San Jose Sharks - Los Angeles Kings 
Saturday 10 April 2021 04:30
AHC Potaissa Turda - HCM Buzau 
Saturday 10 April 2021 04:30
Newcastle Jets FC - Melbourne Victory 
Saturday 10 April 2021 07:05
Sydney FC - Melbourne City FC 
Saturday 10 April 2021 09:05
FC Seoul - Pohang Steelers 
Saturday 10 April 2021 09:30
Adelaide United - Western Sydney Wanderers 
Saturday 10 April 2021 11:10
SC Paderborn 07 - VfL Bochum 
Saturday 10 April 2021 01:00
Erzgebirge Aue - FC St. Pauli 
Saturday 10 April 2021 01:00
Holstein Kiel - Jahn Regensburg 
Saturday 10 April 2021 01:00
Viborg FF - FC Fredericia 
Saturday 10 April 2021 01:00
Hvidovre - Fremad Amager 
Saturday 10 April 2021 01:00
Khimki - Tambov 
Saturday 10 April 2021 01:00
FC Isloch - Ruh Brest 
Saturday 10 April 2021 01:00
Esbjerg - Silkeborg IF 
Saturday 10 April 2021 02:00
Příbram - Sigma Olomouc 
Saturday 10 April 2021 02:00
MFK Karviná - Viktoria Plzeň 
Saturday 10 April 2021 02:00
FK Baumit Jablonec - FC Fastav Zlín 
Saturday 10 April 2021 02:00
TORONTO BLUE JAYS - LA ANGELS USA: MLB
Saturday 10 April 2021 01:07
CLEVELAND INDIANS - DETROIT TIGERS USA: MLB
Saturday 10 April 2021 01:10
ATLANTA BRAVES - PHILADELPH. PHILLIES USA: MLB
Saturday 10 April 2021 01:20
TEXAS RANGERS - SAN DIEGO PADRES USA: MLB
Saturday 10 April 2021 02:05
HOUSTON ASTROS - OAKLAND ATHLETICS USA: MLB
Saturday 10 April 2021 02:10
ARIZONA DBACKS - CINCINNATI REDS USA: MLB
Saturday 10 April 2021 03:40
TAMPA BAY RAYS - NY YANKEES USA: MLB
Saturday 10 April 2021 07:10
NY METS - MIAMI MARLINS USA: MLB
Saturday 10 April 2021 07:10
MINNESOTA TWINS - SEATTLE MARINERS USA: MLB
Saturday 10 April 2021 08:10
CHICAGO WHITE SOX - KANSAS CITY ROYALS USA: MLB
Saturday 10 April 2021 08:10
ST. LOUIS CARDINALS - MILWAUKEE BREWERS USA: MLB
Saturday 10 April 2021 08:15
SAN FRANCISCO GIANTS - COLORADO ROCKIES USA: MLB
Saturday 10 April 2021 10:05
ADELAIDE 36ERS - PERTH WILDCATS AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 10 April 2021 09:30
MELBOURNE UTD - NZ BREAKERS AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 10 April 2021 12:00
Adelaide - Perth Australia: NBL
Saturday 10 April 2021 08:30
Melbourne United - New Zealand Breakers Australia: NBL
Saturday 10 April 2021 11:00
UNIFACISA - PATO BASQUETE BRASILE: BRASILE 1
Saturday 10 April 2021 05:00
BAURU - MOGI DAS CRUZES BRASILE: BRASILE 1
Saturday 10 April 2021 09:00
VRIJEDNOS. OSIJEK - ZABOK CROAZIA: CROAZIA 1
Saturday 10 April 2021 08:00
VEF RIGA - BK OGRE KUMHO EUROPA: LEGA ESTONE LETTONE
Saturday 10 April 2021 04:00
KALEV CRAMO - RAPLA EUROPA: LEGA ESTONE LETTONE
Saturday 10 April 2021 07:00
Ulm - Giessen Germany: BBL
Saturday 10 April 2021 05:00
Alba Berlin - Hamburg Germany: BBL
Saturday 10 April 2021 05:00
Vechta - Chemnitz Germany: BBL
Saturday 10 April 2021 07:30
Bayreuth - Bamberg Germany: BBL
Saturday 10 April 2021 07:30
Oldenburg - Bonn Germany: BBL
Saturday 10 April 2021 07:30
LEICESTER RIDERS - PLYMOUTH RAIDERS INGHILTERRA: INGHILTERRA 1
Saturday 10 April 2021 07:00
BRISTOL FLYERS - LONDON LIONS INGHILTERRA: INGHILTERRA 1
Saturday 10 April 2021 08:30
FORTITUDO BOLOGNA 103 - PESARO ITALIA: SERIE A
Saturday 10 April 2021 08:00
PISTOIA - STELLA AZZURRA ROMA ITALIA: SERIE A2
Saturday 10 April 2021 06:00
MANTOVA - ORZINUOVI ITALIA: SERIE A2
Saturday 10 April 2021 06:00
CHIETI BASKET 1974 - NAPOLI BASKET ITALIA: SERIE A2
Saturday 10 April 2021 06:00
Juventus - Pieno Zvaigzdes Lithuania: LKL
Saturday 10 April 2021 03:20
JUVENTUS UTENA - PIENO ZVAIGZDES LITUANIA: LITUANIA 1
Saturday 10 April 2021 04:00
ALYTAUS DZUKIJA - SIAULIAI LITUANIA: LITUANIA 1
Saturday 10 April 2021 05:30
SAN LORENZO - SAO PAULO FC MONDO: CHAMPIONS LEAGUE AMERICAS
Saturday 10 April 2021 07:40
FLAMENGO - CABALLOS DE COCLE MONDO: CHAMPIONS LEAGUE AMERICAS
Saturday 10 April 2021 10:10
Goyang - Incheon South Korea: KBL
Saturday 10 April 2021 07:00
SAN SEBASTIAN GIPUZKOA BC - REAL BETIS SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 10 April 2021 06:00
RIO NATURA MONBUS - MANRESA SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 10 April 2021 06:00
UNICAJA - ANDORRA SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 10 April 2021 08:45
Gipuzkoa - Real Betis Spain: ACB
Saturday 10 April 2021 05:00
Obradoiro CAB - Manresa Spain: ACB
Saturday 10 April 2021 05:00
Unicaja - MoraBanc Andorra Spain: ACB
Saturday 10 April 2021 07:45
JAMTLAND - UMEA SVEZIA: SVEZIA 1
Saturday 10 April 2021 08:04
BAHCESEHIR KOLEJI - FETHIYE BELEDIYE TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 10 April 2021 12:00
PINAR KARSIYAKA - GALATASARAY TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 10 April 2021 02:15
ORLANDO MAGIC - INDIANA PACERS USA: NBA
Saturday 10 April 2021 01:00
NEW YORK KNICKS - MEMPHIS GRIZZLIES USA: NBA
Saturday 10 April 2021 01:30
BOSTON CELTICS - MINNESOTA TWOLVES USA: NBA
Saturday 10 April 2021 01:30
ATLANTA HAWKS - CHICAGO BULLS USA: NBA
Saturday 10 April 2021 02:00
NEW ORLEANS PELICANS - PHILADELPHIA 76ERS USA: NBA
Saturday 10 April 2021 02:00
MILWAUKEE BUCKS - CHARLOTTE HORNETS USA: NBA
Saturday 10 April 2021 03:00
DENVER NUGGETS - SAN ANTONIO SPURS USA: NBA
Saturday 10 April 2021 03:00
GS WARRIORS - WASHINGTON WIZARDS USA: NBA
Saturday 10 April 2021 04:00
LA CLIPPERS - HOUSTON ROCKETS USA: NBA
Saturday 10 April 2021 04:00
ESPERANCE TUNIS - MC ALGER AFRICA: CAF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 10 April 2021 06:00
EL ZAMALEK - TEUNGUETH AFRICA: CAF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 10 April 2021 06:00
HOROYA - KAIZ. CHIEF AFRICA: CAF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 10 April 2021 09:00
WYDAD CASABL. - PETRO DE LUANDA AFRICA: CAF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 10 April 2021 09:00
INDEP. DEL VALLE - GREMIO RS AMERICA: COPPA LIBERTADORES
Saturday 10 April 2021 12:15
Platense - San Lorenzo Argentina: Copa de la Liga Profesional
Saturday 10 April 2021 01:00
Godoy Cruz - Arsenal Sarandi Argentina: Copa de la Liga Profesional
Saturday 10 April 2021 06:00
Estudiantes L.P. - Aldosivi Argentina: Copa de la Liga Profesional
Saturday 10 April 2021 08:15
Defensa y Justicia - Talleres Cordoba Argentina: Copa de la Liga Profesional
Saturday 10 April 2021 10:30
Newcastle Jets - Melbourne Victory Australia: A-League
Saturday 10 April 2021 06:05
Adelaide United - WS Wanderers Australia: A-League
Saturday 10 April 2021 10:10
NEWCASTLE JET - MELBOURNE VICTORY AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 10 April 2021 07:05
SYDNEY FC - MELBOURNE CITY AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 10 April 2021 09:05
ADELAIDE UTD - WS WANDERERS AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 10 April 2021 11:10
SYDNEY FC - WS WANDERERS AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 10 April 2021 12:00
AVONDALE FC - EASTERN LIONS SC AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 07:00
CROYDON KINGS - STURT LIONS AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 07:00
CUMBERLAND UNITED - ADELAIDE OLYMPIC AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 07:30
PERTH SC - BAYSWATER CITY AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 09:00
SORRENTO - ECU JOONDALUP AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 09:00
ROCKINGHAM CITY - ARMADALE AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 09:00
BALCATTA - GWELUP CROATIA AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 09:00
MONARO PANTHERS FC - CANBERRA OL AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 09:30
ALTONA MAGIC SC - DANDENONG CITY AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 10:30
PENINSULA POWER - MORETON BAY AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 10:30
DANDENONG THUNDER - ST ALBANS SAINTS AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 11:00
HUME CITY - PORT MELBOURNE AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 11:00
CAPALABA BULLDOGS - MAGPIES CRUSADERS AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 11:15
PERTH GLORY U21 - COCKBURN CITY AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 10 April 2021 01:00
FULHAM UNITED - WEST ADELAIDE AUSTRALIA: AUSTRALIA 2 FEMMINILE
Saturday 10 April 2021 09:30
PLAYFORD CITY - MODBURY JETS AUSTRALIA: AUSTRALIA 3
Saturday 10 April 2021 10:30
CHARLESTOWN C. BL. - BROADMEADOW MAGIC AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL NORTHERN NSW
Saturday 10 April 2021 06:30
HAMILTON OLYMPIC - MAITLAND AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL NORTHERN NSW
Saturday 10 April 2021 10:00
WESTON WORKERS - ADAMSTOWN ROSEBUD AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL NORTHERN NSW
Saturday 10 April 2021 11:00
SOUTH HOBART FC - LAUNCESTON CITY AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL TASMANIA
Saturday 10 April 2021 06:00
RIVERSIDE OLYMPIC FC - DEVONPORT AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL TASMANIA
Saturday 10 April 2021 08:30
OLYMPIA FC - HOBART ZEBRAS AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL TASMANIA
Saturday 10 April 2021 08:30
KINGBOROUGH LIONS - GLENORCHY KNIGHTS AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL TASMANIA
Saturday 10 April 2021 10:30
ADELAIDE COMETS RESER - NORTH EASTERN METROST AUSTRALIA: AUSTRALIA RISERVE 1 DIV.
Saturday 10 April 2021 05:15
FLOREAT ATHENA FC - INGLEWOOD UNITED SC AUSTRALIA: AUSTRALIA U20
Saturday 10 April 2021 07:00
NORTHBRIDGE BULLS FC - ROCKDALE ILLINDEN U20 AUSTRALIA: AUSTRALIA U20
Saturday 10 April 2021 09:00
West Canberra Wanderers - Gungahlin Australia: NPL ACT
Saturday 10 April 2021 03:45
Monaro Panthers - Canberra Olympic Australia: NPL ACT
Saturday 10 April 2021 08:30
Charlestown Azzurri - Broadmeadow Australia: NPL Northern NSW
Saturday 10 April 2021 05:30
Newcastle Olympic - Maitland Australia: NPL Northern NSW
Saturday 10 April 2021 09:00
Peninsula - Moreton Bay Utd Australia: NPL Queensland
Saturday 10 April 2021 09:30
Capalaba FC - Magpies Crusaders Australia: NPL Queensland
Saturday 10 April 2021 10:15
Adelaide Comets - NE Metrostars Australia: NPL South Australian
Saturday 10 April 2021 06:30
Cumberland Utd. - Adelaide Olympic Australia: NPL South Australian
Saturday 10 April 2021 06:30
South Hobart - Launceston Australia: NPL Tasmania
Saturday 10 April 2021 05:00
Olympia Warriors - Clarence Zebras Australia: NPL Tasmania
Saturday 10 April 2021 07:30
Riverside Olympic - Devonport Australia: NPL Tasmania
Saturday 10 April 2021 07:30
Avondale FC - Eastern Lions Australia: NPL Victoria
Saturday 10 April 2021 06:00
Altona Magic - Dandenong City Australia: NPL Victoria
Saturday 10 April 2021 09:30
Dandenong Thunder - St Albans Australia: NPL Victoria
Saturday 10 April 2021 10:00
Hume City - Port Melbourne Sharks Australia: NPL Victoria
Saturday 10 April 2021 10:00
Balcatta - Gwelup Croatia SC Australia: NPL Western Australia
Saturday 10 April 2021 08:00
Perth SC - Bayswater Australia: NPL Western Australia
Saturday 10 April 2021 08:00
Floreat Athena - Inglewood Utd Australia: NPL Western Australia
Saturday 10 April 2021 08:00
A. Lustenau - SK Rapid Vienna (Am) Austria: 2. Liga
Saturday 10 April 2021 01:30
Lafnitz - Liefering Austria: 2. Liga
Saturday 10 April 2021 01:30
Admira - Ried Austria: Tipico Bundesliga
Saturday 10 April 2021 04:00
Hartberg - Austria Vienna Austria: Tipico Bundesliga
Saturday 10 April 2021 04:00
Altach - St. Polten Austria: Tipico Bundesliga
Saturday 10 April 2021 04:00
Isloch - Rukh Brest Belarus: Vysshaya Liga
Saturday 10 April 2021 12:00
Slutsk - Zhodino Belarus: Vysshaya Liga
Saturday 10 April 2021 02:00
Dynamo Brest - Din. Minsk Belarus: Vysshaya Liga
Saturday 10 April 2021 06:00
CERCLE BRUGES - OH LEUVEN BELGIO: BELGIO 1
Saturday 10 April 2021 04:15
KV MECHELEN - ZULTE WAREGEM BELGIO: BELGIO 1
Saturday 10 April 2021 06:30
GENT - CHARLEROI BELGIO: BELGIO 1
Saturday 10 April 2021 08:45
Seraing - Deinze Belgium: 1B Pro League
Saturday 10 April 2021 07:45
Cercle Brugge KSV - Leuven Belgium: Jupiler League
Saturday 10 April 2021 03:15
KV Mechelen - Waregem Belgium: Jupiler League
Saturday 10 April 2021 05:30
ISLOCH MIN - RUH BREST BIELORUSSIA: BIELORUSSIA 1
Saturday 10 April 2021 01:00
SLUTSK - TORP. BELAZ BIELORUSSIA: BIELORUSSIA 1
Saturday 10 April 2021 03:00
DIN. BREST - DINAMO MINSK BIELORUSSIA: BIELORUSSIA 1
Saturday 10 April 2021 07:00
Blooming - Aurora Bolivia: Division Profesional
Saturday 10 April 2021 01:00
Always Ready - Nacional Potosi Bolivia: Division Profesional
Saturday 10 April 2021 08:00
Palmaflor - Oriente Petrolero Bolivia: Division Profesional
Saturday 10 April 2021 10:15
U. Espanola - Melipilla Chile: Primera Division
Saturday 10 April 2021 09:00
A. Italiano - U. Catolica Chile: Primera Division
Saturday 10 April 2021 11:30
UNION ESPANOLA - MELIPILLA CILE: CILE 1
Saturday 10 April 2021 10:00
GORICA - VARAZDIN CROAZIA: CROAZIA 1
Saturday 10 April 2021 05:00
SIBENIK - RIJEKA CROAZIA: CROAZIA 1
Saturday 10 April 2021 07:05
VIBORG - FREDERICIA DANIMARCA: DANIMARCA 2
Saturday 10 April 2021 01:00
HVIDOVRE - FREMAD AMAG DANIMARCA: DANIMARCA 2
Saturday 10 April 2021 01:00
ESBJERG - SILKEBORG DANIMARCA: DANIMARCA 2
Saturday 10 April 2021 02:00
Hvidovre IF - F. Amager Denmark: 1st Division
Saturday 10 April 2021 12:00
MANTA FC - TECNICO UNIVERSIT. ECUADOR: ECUADOR 1
Saturday 10 April 2021 12:00
Hartlepool - Notts Co England: National League
Saturday 10 April 2021 05:20
KUOPIO PS - HONKA FINLANDIA: FINLANDIA COPPA
Saturday 10 April 2021 02:00
HJK HELSINK - INTER TURKU FINLANDIA: FINLANDIA COPPA
Saturday 10 April 2021 05:00
Strasbourg - Paris SG France: Ligue 1
Saturday 10 April 2021 04:00
Montpellier - Marseille France: Ligue 1
Saturday 10 April 2021 08:00
Valenciennes - Chambly France: Ligue 2
Saturday 10 April 2021 07:00
Niort - Auxerre France: Ligue 2
Saturday 10 April 2021 07:00
PARIS FC - TROYES FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 10 April 2021 03:00
PAU FC - CLERMONT FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 10 April 2021 08:00
VALENCIENNES - FC CHAMBLY FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 10 April 2021 08:00
LE HAVRE - AC AJACCIO FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 10 April 2021 08:00
NANCY - SOCHAUX FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 10 April 2021 08:00
CHATEAUROUX - DUNKERQUE FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 10 April 2021 08:00
CHAMOIS NIORT - AUXERRE FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 10 April 2021 08:00
GRENOBLE - CAEN FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 10 April 2021 08:00
STRASBURGO - PSG FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 10 April 2021 05:00
MONTPELLIER - MARSIGLIA FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 10 April 2021 09:00
EINTRACHT FRANKFURT - WOLFSBURG GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 10 April 2021 03:30
HERTHA - MONCHENGLADBACH GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 10 April 2021 03:30
WERDER BREMEN - LEIPZIG GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 10 April 2021 03:30
BAYERN - UNION BERLINO GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 10 April 2021 03:30
STOCCARDA - DORTMUND GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 10 April 2021 06:30
PADERBORN - BOCHUM GERMANIA: GERMANIA 2
Saturday 10 April 2021 01:00
HOLSTEIN KIEL - REGENSBURG GERMANIA: GERMANIA 2
Saturday 10 April 2021 01:00
AUE - ST. PAULI GERMANIA: GERMANIA 2
Saturday 10 April 2021 01:00
DUSSELDORF - KARLSRUHER GERMANIA: GERMANIA 2
Saturday 10 April 2021 01:00
Hertha Berlin - B. Monchengladbach Germany: Bundesliga
Saturday 10 April 2021 02:30
Werder Bremen - RB Leipzig Germany: Bundesliga
Saturday 10 April 2021 02:30
Bayern Munich - Union Berlin Germany: Bundesliga
Saturday 10 April 2021 02:30
Stuttgart - Dortmund Germany: Bundesliga
Saturday 10 April 2021 05:30
HIROSHIMA - SHONAN BELLMARE GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 10 April 2021 07:00
CEREZO OSAKA - AVISPA F. GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 10 April 2021 08:00
VOLOS NPS - PANETOLIKOS GRECIA: GRECIA 1
Saturday 10 April 2021 02:00
APOLLON SMYRNIS - OFI KRETA GRECIA: GRECIA 1
Saturday 10 April 2021 04:15
ATROMITOS - LARISSA GRECIA: GRECIA 1
Saturday 10 April 2021 06:30
Volos - Panetolikos Greece: Super League
Saturday 10 April 2021 01:00
Smyrnis - OFI Crete Greece: Super League
Saturday 10 April 2021 03:15
Atromitos - AEL Larissa Greece: Super League
Saturday 10 April 2021 05:30
MILLWALL - SWANSEA INGHILTERRA: CHAMPIONSHIP
Saturday 10 April 2021 01:30
HARTLEPOOL - NOTTS COUNTY INGHILTERRA: INGHILTERRA 5
Saturday 10 April 2021 06:20
ALBINOLEFFE - CARRARESE ITALIA: SERIE C
Saturday 10 April 2021 03:00
PALERMO - VIBONESE ITALIA: SERIE C
Saturday 10 April 2021 03:00
AVELLINO - BARI ITALIA: SERIE C
Saturday 10 April 2021 05:30
Spezia - Crotone Italy: Serie A
Saturday 10 April 2021 02:00
Parma - AC Milan Italy: Serie A
Saturday 10 April 2021 05:00
Udinese - Torino Italy: Serie A
Saturday 10 April 2021 07:45
Cremonese - Pordenone Italy: Serie B
Saturday 10 April 2021 01:00
Lecce - Spal Italy: Serie B
Saturday 10 April 2021 01:00
Entella - Salernitana Italy: Serie B
Saturday 10 April 2021 01:00
Ascoli - Monza Italy: Serie B
Saturday 10 April 2021 01:00
Brescia - Pescara Italy: Serie B
Saturday 10 April 2021 01:00
Frosinone - Cittadella Italy: Serie B
Saturday 10 April 2021 03:00
Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare Japan: J1 League
Saturday 10 April 2021 06:00
Cerezo Osaka - Avispa Fukuoka Japan: J1 League
Saturday 10 April 2021 07:00
Blaublitz - Omiya Ardija Japan: J2 League
Saturday 10 April 2021 05:00
Kofu - Giravanz Kitakyushu Japan: J2 League
Saturday 10 April 2021 06:00
Kusatsu - V-Varen Nagasaki Japan: J2 League
Saturday 10 April 2021 06:00
Iwata - Yamaga Japan: J2 League
Saturday 10 April 2021 06:00
Verdy - Renofa Yamaguchi Japan: J2 League
Saturday 10 April 2021 08:00
NECAXA - UNAM PUMAS MESSICO: MESSICO 1
Saturday 10 April 2021 02:30
JUAREZ - ATLETICO SAN LUIS MESSICO: MESSICO 1
Saturday 10 April 2021 04:30
Necaxa - U.N.A.M.- Pumas Mexico: Liga MX
Saturday 10 April 2021 01:30
Juarez - Atl. San Luis Mexico: Liga MX
Saturday 10 April 2021 03:30
Atlas - Club Leon Mexico: Liga MX
Saturday 10 April 2021 11:00
Sittard - FC Emmen Netherlands: Eredivisie
Saturday 10 April 2021 07:00
HERACLES - WILLEM II OLANDA: OLANDA 1
Saturday 10 April 2021 06:45
AZ ALKMAAR - SPARTA ROTTERDAM OLANDA: OLANDA 1
Saturday 10 April 2021 08:00
FORTUNA SITTARD - EMMEN OLANDA: OLANDA 1
Saturday 10 April 2021 08:00
ZWOLLE - TWENTE OLANDA: OLANDA 1
Saturday 10 April 2021 09:00
Sol de America - Nacional Asuncion Paraguay: Primera Division
Saturday 10 April 2021 11:15
Warta Poznan - Stal Mielec Poland: Ekstraklasa
Saturday 10 April 2021 04:30
POGON SZCZECIN - WISLA PLOCK POLONIA: POLONIA 1
Saturday 10 April 2021 03:00
WARTA - STAL MIELEC POLONIA: POLONIA 1
Saturday 10 April 2021 05:30
SLASK WROCLAW - LECHIA GDANSK POLONIA: POLONIA 1
Saturday 10 April 2021 08:00
MARITIMO MADEIRA - SP. FARENSE PORTOGALLO: PORTOGALLO 1
Saturday 10 April 2021 04:00
BOAVISTA - RIO AVE PORTOGALLO: PORTOGALLO 1
Saturday 10 April 2021 04:30
CD TONDELA - PORTO PORTOGALLO: PORTOGALLO 1
Saturday 10 April 2021 07:00
PACOS FERREIRA - BENFICA PORTOGALLO: PORTOGALLO 1
Saturday 10 April 2021 09:30
Maritimo - SC Farense Portugal: Primeira Liga
Saturday 10 April 2021 03:00
Tondela - FC Porto Portugal: Primeira Liga
Saturday 10 April 2021 06:00
Ferreira - Benfica Portugal: Primeira Liga
Saturday 10 April 2021 08:30
JABLONEC - ZLIN REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 10 April 2021 02:00
KARVINA - VIKTORIA PLZEN REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 10 April 2021 02:00
PRIBRAM - SIGMA OLOMOUC REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 10 April 2021 02:00
BANIK OSTRAVA - OPAVA REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 10 April 2021 04:00
SLOVACKO - SLOVAN LIBEREC REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 10 April 2021 06:30
CHRUDIM - USTI NAD LABEM REP. CECA: REPUBBLICA CECA 2
Saturday 10 April 2021 01:00
Sepsi Sf. Gheorghe - FCSB Romania: Liga 1
Saturday 10 April 2021 05:00
SEPSI SFANTU G. - STEAUA BUCAREST ROMANIA: ROMANIA 1
Saturday 10 April 2021 06:00
Ufa - Akhmat Grozny Russia: Premier League
Saturday 10 April 2021 02:30
FK Rostov - Rubin Kazan Russia: Premier League
Saturday 10 April 2021 05:00
Raith - Arbroath Scotland: Championship
Saturday 10 April 2021 03:00
Queen of South - Inverness Scotland: Championship
Saturday 10 April 2021 03:00
Dundee FC - Morton Scotland: Championship
Saturday 10 April 2021 03:00
St Johnstone - Aberdeen Scotland: Premiership
Saturday 10 April 2021 03:00
HAMILTON - DUNDEE UTD SCOZIA: SCOZIA 1
Saturday 10 April 2021 04:00
KILMARNOCK - ROSS COUNTY SCOZIA: SCOZIA 1
Saturday 10 April 2021 04:00
MOTHERWELL - ST. MIRREN SCOZIA: SCOZIA 1
Saturday 10 April 2021 04:00
ST. JOHNSTON - ABERDEEN SCOZIA: SCOZIA 1
Saturday 10 April 2021 04:00
RAITH ROVER - ARBROATH SCOZIA: SCOZIA 2
Saturday 10 April 2021 04:00
QUEEN SOUTH - INVERNESS SCOZIA: SCOZIA 2
Saturday 10 April 2021 04:00
DUNDEE FC - GREENOCK MORTON SCOZIA: SCOZIA 2
Saturday 10 April 2021 04:00
AYR - DUNFERMLINE SCOZIA: SCOZIA 2
Saturday 10 April 2021 04:00
Seongnam - Gwangju FC South Korea: K League 1
Saturday 10 April 2021 11:00
Seoul E. - Asan South Korea: K League 2
Saturday 10 April 2021 08:00
Gimcheon Sangmu - Bucheon FC 1995 South Korea: K League 2
Saturday 10 April 2021 10:30
GETAFE - CADIZ SPAGNA: LIGA
Saturday 10 April 2021 02:00
ATHLETIC BILBAO - ALAVES SPAGNA: LIGA
Saturday 10 April 2021 04:15
EIBAR - LEVANTE SPAGNA: LIGA
Saturday 10 April 2021 06:30
REAL MADRID - BARCELLONA SPAGNA: LIGA
Saturday 10 April 2021 09:00
PONFERRADINA - FUENLABRADA SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 10 April 2021 02:00
REAL OVIEDO - LAS PALMAS SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 10 April 2021 04:00
VALLECANO - GIRONA SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 10 April 2021 06:15
Getafe - Cadiz CF Spain: LaLiga
Saturday 10 April 2021 01:00
Ath Bilbao - Alaves Spain: LaLiga
Saturday 10 April 2021 03:15
Real Madrid - Barcelona Spain: LaLiga
Saturday 10 April 2021 08:00
R. Oviedo - Las Palmas Spain: LaLiga2
Saturday 10 April 2021 03:00
Rayo Vallecano - Girona Spain: LaLiga2
Saturday 10 April 2021 05:15
GANGWON - DAEGU SUD COREA: SUD COREA 1
Saturday 10 April 2021 07:00
SEOUL - POHANG SUD COREA: SUD COREA 1
Saturday 10 April 2021 09:30
SEONGNAM - GWANGJU SUD COREA: SUD COREA 1
Saturday 10 April 2021 12:00
SEOUL E LAN - CHUNGNAM ASAN SUD COREA: SUD COREA 2
Saturday 10 April 2021 09:00
MALMO - HAMMARBY SVEZIA: SVEZIA 1
Saturday 10 April 2021 03:00
OREBRO - IFK GOTEBORG SVEZIA: SVEZIA 1
Saturday 10 April 2021 05:30
FALKENBERG - GAIS SVEZIA: SVEZIA 2
Saturday 10 April 2021 03:00
LANDSKRONA - VARNAMO SVEZIA: SVEZIA 2
Saturday 10 April 2021 03:00
SOLLENTUNA - GEFLE SVEZIA: SVEZIA 3
Saturday 10 April 2021 01:00
Malmo FF - Hammarby Sweden: Allsvenskan
Saturday 10 April 2021 02:00
Orebro - Goteborg Sweden: Allsvenskan
Saturday 10 April 2021 04:30
Falkenbergs - GAIS Sweden: Superettan
Saturday 10 April 2021 02:00
Winterthur - Wil Switzerland: Challenge League
Saturday 10 April 2021 05:15
Xamax - Aarau Switzerland: Challenge League
Saturday 10 April 2021 05:15
Lugano - Lausanne Switzerland: Super League
Saturday 10 April 2021 05:15
Luzern - Basel Switzerland: Super League
Saturday 10 April 2021 07:30
HATAYSPOR - GOZTEPE TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 10 April 2021 12:30
RIZESPOR - TRABZONSPOR TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 10 April 2021 03:00
GALATASARAY - KARAGUMRUK TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 10 April 2021 06:00
Altay - Boluspor Turkey: 1. Lig
Saturday 10 April 2021 11:30
Bandirmaspor - Menemenspor Turkey: 1. Lig
Saturday 10 April 2021 11:30
Samsunspor - Balikesirspor Turkey: 1. Lig
Saturday 10 April 2021 02:00
Akhisarspor - Adana Demirspor Turkey: 1. Lig
Saturday 10 April 2021 05:00
Mariupol - Shakhtar Donetsk Ukraine: Premier League
Saturday 10 April 2021 12:00
Rogle - Frolunda Sweden: SHL
Saturday 10 April 2021 02:15
Vaxjo - Farjestad BK Sweden: SHL
Saturday 10 April 2021 02:15
BUFFALO SABRES - WASHINGTON CAPITALS USA: NHL
Saturday 10 April 2021 01:00
NY ISLANDERS - NY RANGERS USA: NHL
Saturday 10 April 2021 01:00
NEW JERSEY DEVILS - PITTSBURGH PENGUINS USA: NHL
Saturday 10 April 2021 01:00
ST. LOUIS BLUES - MINNESOTA WILD USA: NHL
Saturday 10 April 2021 02:00
VEGAS GOLDEN KNIGHTS - ARIZONA COYOTES USA: NHL
Saturday 10 April 2021 04:00
ANAHEIM DUCKS - COLORADO AVALANCHE USA: NHL
Saturday 10 April 2021 04:00
SAN JOSE SHARKS - LA KINGS USA: NHL
Saturday 10 April 2021 04:30
PHILADELPHIA FLYERS - BOSTON BRUINS USA: NHL
Saturday 10 April 2021 08:00
DALLAS STARS - FLORIDA PANTHERS USA: NHL
Saturday 10 April 2021 08:00
HANNOVER BURG. - THW KIEL GERMANIA: GERMANIA 1
Saturday 10 April 2021 08:30
Roeselare - Maaseik Belgium: EuroMillions League
Saturday 10 April 2021 07:30
UM Itapetininga - Minas Brazil: SuperLiga
Saturday 10 April 2021 11:00
VK Lvi Prague - Liberec Czech Republic: Extraliga
Saturday 10 April 2021 05:00
KUDERMETOVA V - STEPHENS S ATP WTA: CHARLESTON
Saturday 10 April 2021 01:00
GAUFF C / MCNALLY C - GUARACHI A / KRAWCZYK D ATP WTA: CHARLESTON
Saturday 10 April 2021 02:15
B. BELGOROD - DINAMO LO RUSSIA: RUSSIA 1
Saturday 10 April 2021 01:00
GAZPROM UGRA - NEFT. ORENBURG RUSSIA: RUSSIA 1
Saturday 10 April 2021 03:30